Ciężkie nogi? Żylaki? Czas na wizytę u chirurga!

Nasz obecny styl życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Wiele godzin spędzamy przy biurku, czy w nieodpowiednich pozycjach, nasze ciała mają za mało ruchu. Po latach zaczynają niedomagać. Nasze układy naczyniowe są osłabione, i zaczynają się pojawiać żylaki. Nasze nogi są opuchnięte, ociężałe.

To znak, że powinniśmy udać się do specjalisty. W gabinetach Neomedica znaleźć można specjalistów, chirurgów naczyniowych w Poznaniu zajmujących się głównie problemami kończyn dolnych.

Chirurgia naczyniowa w Poznaniu- w Neomedica

Gabinety Medyczne Neomedica są miejscem, gdzie znajdziemy wielu specjalistów, specjalizujących się w zakresie chirurgii naczyniowej kończyn dolnych. Po odpowiedniej diagnostyce zlecają również badania specjalistyczne. Należą do nich miedzy innymi USG doppler kończyn dolnych.

Innym rodzajem USG doppler przeprowadzanych w gabinetach, jest USG doppler aorty brzusznej. Na wizytę można umówić się za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/chirurgia-naczyniowa.

Badania USG doppler mają na celu sprawdzić przepływy krwi w naczyniach i usprawnić diagnostykę. Są w stanie wykryć wady zastawkowe żył czy inne nieprawidłowości (jak np. tętniaka w aorcie brzusznej). Są wsparciem diagnostyki lekarskiej, są bezbolesne i możliwe do wykonania od razu. Dzięki nim pacjent od razu zna ocenę przepływu krwi, a lekarz na jego podstawie decyduje o dalszym leczeniu.

Comments are closed.

 • Remont łazienki, czyli wykonaj go w odpowiedni sposób

  50 lat ago
  Pamiętaj aby remont twojej łazienki miał sens, i nie staraj się na takiej inwestycji zbytnio oszczędzać, w tym miejscu jest to często niemożliwe. Oczywiście nikt ci nie każe kupować najdroższych kafelków czy płytek, czasem wystarczy glazura czy terakota choć wskazana jest ta wodoodporna. Warto również zwrócić uwagę na samą instalację kanalizacyjną, postaraj się aby…
 • Zmieńmy w końcu prawo budowlane, będzie to korzystne dla nas wszystkich

  50 lat ago
  Na temat prawa budowlanego w naszym kraju wypowiadano się już wielokrotnie, podkreślając przede wszystkim jego absurd. Zamiast wprowadzać nowe ustawy, które pozwolą aby innowacja w zakresie branży budowlanej stała się faktem, ograniczamy nasze działanie lub szukamy nieadekwatnych rozwiązań które nie porażają skutecznością i efektywnością. Największe firmy budowlane, twierdza że jako marka nie mogą się…
 • Garderoba

  50 lat ago
  Garderoba jest przydatna dla każdej osoby, która ma ogromny zapas ubrań. Wiele pań w takiej chwili będzie potrzebowało garderoby. Jak wiadomo, płeć żeńska przykuwa uwagę do tego, ile ubrań znajduje się w szafie kobiety. Dlatego warto jest zainwestować w garderobę. Jest to pomieszczenie, które jest stosunkowo małe, jednak daje dla samego mieszkańca bardzo dużo…